Бориспіль<

04595 5 20 21,04595 5 52 05

Баскетбол

  Молодь з задоволенням грає у Борисполі у баскетбол.

Детальніше

Бокс

Надзвичайно популярний вид спорту у м. Бориспіль.

Детальніше

Вільна боротьба

 

 

 

 

 

45 років вільній боротьбі у місті Борисполі .

Детальніше

Волейбол

  Волейбол , як відділення функціонує  у ДЮСШ з 1972 року, з моменту її заснування. 

Детальніше

Легка атлетика

Детальніше

Пауерліфтинг

Детальніше

Плавання

Справжній бум переживає плавання у нашому місті .

Детальніше

Регбі

Віділення регбі у Бориспільській ДЮСШ відкрито недавно.

Детальніше

Футбол

Детальніше

Хокей на траві

З великим натхненням виступають на спортивному майданчику вихованки відділення хокею на траві Бориспільської ДЮСШ.

Детальніше

Гирьовий спорт

Відділення гирьового спортуу Бориспільській ДЮСШ.

Детальніше

Про нас

Діяльність Бориспільської ДЮСШ

Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа є  позашкільним навчальним закладом спортивного профілю - закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

Обладнання

У Бориспільській ДЮСШ заняття проводяться в басейні, залах боксу та боротьби, ігровіому залі та малому залі ЗФП.

Дізнатись більше

Напишіть нам!

Adress:08300 м. Бориспіль вул. Першого травня 4/Phone:5 20 21, 5 52 05/Fax:6 1367

Новини

Повідомлення

Повідомлення

2020.11.10 Повідомлення

Методичний кабінет працює в онлайн-режимі з 09.00 до 18.00 год

Наша гордість

Лазарець Ганна

Спортсмен: Лазарець Ганна КМС

Секція:

Тренер: Хіценко Микола Петрович

КМС, срібна призерка чемпіонату України серед студентів з армспорту, неодноразова призерка та переможниця чемпіонатів Київської області з армспорту

Єкимовська Вікторія

Спортсмен: Єкимовська Вікторія

Секція: Гирьовий спорт

Тренер: Биков Євгеній Юрійович

І розряд, Чемпіонка Київської області серед жінок та юніорів, перможниця ЧУ серед  учнів ДЮСШ з гирьового спорту

Мустафіна Валерія

Спортсмен: Мустафіна Валерія КМС

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій Володимирович

КМС, призерка чемпіонату Світу з класичного пауерліфтингу. Переможниця чемпіонату України

Слива Максим

Спортсмен: Слива Максим

Секція: Плавання

Тренер: Руденко Інна Вікторівна

Неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань

Киях Ангеліна

Спортсмен: Киях Ангеліна КМС

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій Володимирович

Ангеліна -призерка Чемпіонатів Світу та Європи з пауерліфтингу

Рудий Андрій

Спортсмен: Рудий Андрій КМСУ

Секція: Легка атлетика

Тренер: Савченко Михайло

Кандидат в майстри спорту України.

Шашкова Дар’я

Спортсмен: Шашкова Дар’я КМСУ

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій

Кандидат в майстри спорту України

Шаран Павло

Спортсмен: Шаран Павло МСУ

Секція: Плавання

Тренер: Кутало Людмила, Фесенко Сергій

Майстер спорту України з плавання

Наша гордість

Лазарець Ганна

Спортсмен: Лазарець Ганна КМС

Секція:

Тренер: Хіценко Микола Петрович

КМС, срібна призерка чемпіонату України серед студентів з армспорту, неодноразова призерка та переможниця чемпіонатів Київської області з армспорту

Єкимовська Вікторія

Спортсмен: Єкимовська Вікторія

Секція: Гирьовий спорт

Тренер: Биков Євгеній Юрійович

І розряд, Чемпіонка Київської області серед жінок та юніорів, перможниця ЧУ серед  учнів ДЮСШ з гирьового спорту

Мустафіна Валерія

Спортсмен: Мустафіна Валерія КМС

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій Володимирович

КМС, призерка чемпіонату Світу з класичного пауерліфтингу. Переможниця чемпіонату України

Слива Максим

Спортсмен: Слива Максим

Секція: Плавання

Тренер: Руденко Інна Вікторівна

Неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань

Киях Ангеліна

Спортсмен: Киях Ангеліна КМС

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій Володимирович

Ангеліна -призерка Чемпіонатів Світу та Європи з пауерліфтингу

Рудий Андрій

Спортсмен: Рудий Андрій КМСУ

Секція: Легка атлетика

Тренер: Савченко Михайло

Кандидат в майстри спорту України.

Шашкова Дар’я

Спортсмен: Шашкова Дар’я КМСУ

Секція: Пауерліфтинг

Тренер: Ликов Юрій

Кандидат в майстри спорту України

Шаран Павло

Спортсмен: Шаран Павло МСУ

Секція: Плавання

Тренер: Кутало Людмила, Фесенко Сергій

Майстер спорту України з плавання

Изображение изделия