04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - Кубок с. Білогородка з гирьового спорту

Кубок с. Білогородка з гирьового спорту

2018.12.26

22 грудня 2018 року команда вихованців відділень гирьового спорту та вільної боротьби взяла участь у відкритому Кубку с. Білогородка Києво – Святошинського району  з гирьового спорту серед юнаків у поштовху довгим циклом та дівчат у ривку. До речі, у с.Білогородка гирьовий спорт культивується вже 7-8 років і спортсмени показують високі результати на всеукраїнській арені давно. Тренером цієї команди є неодноразова чемпіонка світу Кожушко Олена Володимирівна, гордість села , якій були  вручені золоті сережки  у вигляді гирь від адміністрації села за успішний виступ на останньому чемпіонаті світу в м. Бухара.

Місцева влада  разом  з директором спортклубу « Артспорт» доклали чимало зусиль для проведення цього турніру: вручені кубки за кращі результати у вікових групах, красиві медалі та передбачено безкоштовне харчування для дітей.

Учасників від ДЮСШ було 15, а всього взяли участь у змаганнях -45.

Без перебільшення можна сказати, команда Бориспільської ДЮСШ показала гарні результати , незважаючи на те, що всі вперше виступали у номінації поштовх довгим циклом.

Чемпіонами стали та  показали  абсолютно кращий результат у своїй віковій категорії:

Черняк Юрій ( 2 кг гирі 2009-10 р.н. ) -161 підйом;

Перехрест Артем ( 4-кг гирі 2007 -08 р.н.)- 171 підйом;

Корнієнко Іван ( 8 – кг гирі 2005-2006 р.н.)- 97 підйомів.

І місце -  Єкімовська Вікторія- 203 підйоми у ривку 8 кг гирею.

Стали призерами : 2 місце: Маковецький Максим, Дорошець Андрій, Маклаков Артемій, Борисенко Максим, Захарченко Арсеній, Волік Таїсія.

ІІІ місце- Ісай Дмитро , Ісай Євгеній та Боров Даніл.