04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - відкрита першість Боярської ДЮСШ з вільної боротьби

відкрита першість Боярської ДЮСШ з вільної боротьби

2019.03.19

16 березня 2019 року команда відділення вільної боротьби взяли участь у відкритій першості Боярської ДЮСШ серед молодших юнаків. У цьому турнірі взяли участь близько 70 учасників із міст Києва – 2 команди, Козина, Обухова , Борисполя та Боярки. Команда Бориспільської ДЮСШ була представлена 15 юними спортсменами на чолі з тренерами Дьяченком М.М. та Перехрестом Є.І. Успішно виступили представники ДЮСШ: чемпіоном у в/к до 29 кг став Борисенко Максим, срібні призери- Дикий Михайло, Ляхов Ростислав та Черняк Юрій. Треті місця у своїх вагових категоріях посіли Нестеренко Сергій, Черняк Станіслав, Камінський Даніїл та Ісай Євгеній. Красиву боротьбу у своїх сутичках показали Борисенко Максим та Черняк Юрій.
Вітаємо юних борців та їхніх тренерів з перемогами та бажаємо нових здобутків на борцівському килимі!