Головна - Новини - Кубок " Ядрового герцю" у м. Запоріжжя з гирьового спорту.

Кубок " Ядрового герцю" у м. Запоріжжя з гирьового спорту.

2019.09.19.
Кубок

14-15 вересня 2019 року вихованці відділення гирьового спорту Бориспільської ДЮСШ взяли участь у Всеураїнських змаганнях на " Кубок "Ядрового герцю" з гирьового спорту серед школярів та учнів ДЮСШ в м. Запоріжжя.
У змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів з 8 регіонів України. Це Хмельницька , Дніпропетровська , Кіровоградська ,Харківська , Черкаська, Одеська, Київська та Запорізька області.
Вихованці Бориспільської ДЮСШ змогли достойно виступити на змаганнях всеукраїнського рівня. Вітаємо перш за все чемпіона та рекордсмена України Черняка Юрія серед 10 – річних юнаків та молодше з гирями вагою 4 кг., який без перебільшення показав фантастичний результат- 549 балів ( 242 поштовхи та 307 підйомів у ривку). Особистий рекорд та гарний результат показала Єкимовська Вікторія -162 підйоми у ривку 12 кг гирею.
Особисті рекорди зафіксували наші вихованці – Перехрест Артем (253 бали ) та Ісай Дмитро ( 210 балів) 8 кг гирею. Григоренко Тарас зайняв 4 місце у абсолютній категорії з 4 кг гирями - 479 балів.
Маковецький Максим посів 6 місце у категорії понад 70 кг з вагою гирі 16 кг з результатом 140 балів у двоборстві.
Вітаємо всіх вихованців відділення гирьового спорту Бориспільської ДЮСШ з досягненнями та їхніх тренерів Бикова Є.Ю. і Перехреста Є.І.