04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - .V міжнародний турнір з вільної боротьби

.V міжнародний турнір з вільної боротьби

2019.10.04

28 вересня 2019 року борці вільного стилю Бориспільської ДЮСШ взяли участь у V міжнародному « Кубку на призи олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені» у м. Ніжин Чернігівської області. На турнірі були представники багатьох областей України та команда з  Білорусії. 260 спортсменів у трьох вікових групах протягом дня виборювали першість і сутички були надзвичайно напруженими.

Бориспільську ДЮСШ представляли 14 спортсменів і потрібно відзначити, що наші вихованці не загубилися серед широкого загалу. Про це говорять п’ять здобутих п’ятих місць у різних вагових та вікових групах. За крок до п’єдесталу пошани зупинилися Дикий Михайло, Нестеренко Сергій, Камінський Влад, Борисенко Максим та Козаченко Микита. Срібну нагороду з рук олімпійської чемпіонки отримав Григоренко Тарас. У першій сутичці він зміг здолати опір білоруського спортсмена, що було досить неочікувано для наших та тренерів гостей. У півфіналі на туше переміг іншого свого суперника. І тільки в фіналі програв більш   досвідченому спортсмену.

Красиво і драматично проходила боротьба у Юрія Черняка , який провів чотири сутички. Впевнено виграв дві перших зустрічі, у півфіналі поступився за рівної боротьби та рахунку 4:3 майбутньому чемпіону турніру-       Узеірову С. з м. Київ. Боротьба за третє місце завершилась з рахунком 10:0 на користь Черняка Ю.

В цілому спортсмени та їхні тренери отримали задоволення від змагань. Багато є над чим працювати, вдосконалювати техніку і  бажаємо нових досягнень вихованцям ДЮСШ . Вітаємо тренерів –Дьяченка М.М. та Перехреста Є.І. з успіхом на престижному турнірі.