Бориспіль<

04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - Відкритий чемпіонат Полтавської області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

2019.11.04

26 жовтня 2019 року у м. Миргород відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат . Троє вихованців ДЮСШ взяли участь у змаганнях, де були представлені Полтавська, Сумська та Київська області. Близько 100 учасників з вагою гирь від 8 до 24 кг виборювали медалі чемпіонату. Дорошець Андрій побив своє власне досягнення з 12 кг гирею у двоборстві і посів 5 місце у в/к до 53 кг з результатом 138 очок. Успішно виступила у ривку 8 кг гирі Єкимовська Вікторія, де в абсолютній ваговій категорії посіла І місце, а потім виконала ІІ дорослий розряд з 16 кг гирею і посіла ІІ місце у в/к до 58 кг.
\r\n\\r\\n\\\\r\\\\nВітаємо спортсменів з досягненнями і бажаємо успіхів у нових стартах!