Головна - Новини - Відкритий турнір " Боярські Богатирі"

Відкритий турнір " Боярські Богатирі"

2019.11.19
Відкритий турнір

Наше місто гідно представили вихованці відділення вільної боротьби Бориспільської ДЮСШ під керівництвом тренерів Дьяченка М.М. та Перехреста Є. І. Всі сутички борців були напруженими, і в багатьох з них бориспільці вийшли переможцями.
Свій клас підтвердив Тимко Владислав у ваговій категорії до 55 кг посів 2 місце і у важкій боротьбі програв чемпіону . Також один із стабільних юних борців Борисенко Максим виборов срібну медаль у в/к до 35 кг. Вперше призером позаміських змагань став Черняк Станіслав у найчисленнішій ваговій категорії до 26 кг ( 32 учасники). Він показав красиву і впевнену боротьбу, здобувши 4 перемоги, посів третє місце.
Хочеться відзначити юних борців – Ляхова Ростислава та Кривохижу Дмитра, яким не вистачило одного кроку до п’єдесталу.
Дуже видовищну боротьбу продемонстрував Гаврильченко Костянтин і один з його прийомів був оцінений суддями в п’ять балів – жоден з спортсменів не отримав більше такої оцінки.
Команда юних борців вільного стилю готується до нових стартів . Найближчий- це обласні змагання в Українці, який є вже традиційним і проводиться у переддень Святого Миколая.