Відкрита першість Вишгородської ДЮСШ з волейболу.
2020.03.03.![Відкрита першість Вишгородської ДЮСШ з волейболу.](user_files/upload/images/87962466_491977164827337_1862558262067462144_o.jpg)
29 лютого команда волейболісток Бориспільської ДЮСШ під керівництвом досвідченого тренера Віцюк Марії Семенівни взяли участь у Відкритій першості Вишгородської РК ДЮСШ з волейболу. У змаганнях брали участь команди 2003-2004 р.н., всього 6 команд. Наші дівчата показали чудову гру, у підсумку посівши друге місце. Вітання спортсменкам та тренеру!