04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

2020.10.06

Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів та юнаків відбувся з 23 по 27 вересня 2020 року на малій спортивній арені Палацу спорту. Практично всі області України були представлені на престижних змаганнях року і більше 500 учасників виборювали першість в усіх вправах гирьового спорту. Без перебільшення можна сказати , що в різних дисциплінах були показані високі результати, і деколи тільки вага спортсменів вирішувала долю чемпіонства. Так, у вправі двоборство серед чоловіків ( вага гирі -32 кг, в/к до 90 кг) Сушко Ярослав та Полміра Квіквініа показали однакову суму-182,5 очка . Представник м. Бориспіль Давиденко Михайло у ваговій категорії до 90 кг ( довгий цикл ) посів ІІІ місце і також в складі збірної Київської області виборов " бронзу" в естафеті.

Бориспільська ДЮСШ на змаганнях серед юнаків та дівчат була представлена трьома спортсменами- Андрій Дорошець, Вікторія Єкимовська та Маковецький Максим. Вдало виступили у довгому циклі Андрій Дорошець ( в/к до 53 кг, юнаки до 16 років) та Вікторія Єкимовська ( до 58 кг, дівчата до 16 років). Андрій зміг підняти 16 кг гирі 71 раз, а Вікторія перемогла з результатом 72 підйоми 12 кг гирями. Вони стали чемпіонами України і отримали красиві кубки та "золоті "медалі чемпіонату. Маковецький Маким посів 4 міссце у двоборстві серед юнаків у в/к понад 78 кг. Підготували спортсменів до виступу тренери Бориспільської ДЮСШ- Биков Є.Ю. та Перехрест Є.І.