04595 5 20 21,04595 5 52 05

Головна - Новини - Турнір з вільної боротьби

Турнір з вільної боротьби

2018.11.12

10 листопада 2018 року команда вихованців ДЮСШ спробували свої сили у сутичках на змаганнях у м. Боярка, де відбувся відкритий Кубок цього міста « Боярські Богатирі».  Про престижність цього турніру говорить той факт , що у багатьох вагових категоріях кількість дітей сягала до 30 спортсменів .Призових місць наші вихованці не посіли ,але достойну боротьбу показали .

Потрібно відзначити Дикого Михайла ( тренери Дьяченко М.М. та Перехрест Є.І.) , який програв у сутичці за 3 місце з невеликою різницею у балах. З важчими та старшими за віком борцями гарні сутички показали  Ісай Дмитро та Черняк Юрій.

Присутні на змаганнях були команди з міст Бровари, Києва, Тульчин Одеської області, Золочів Харківської області, Білої Церкви, Обухова, Українки ,Бориспіль та Боярки  Головний секретар – чемпіонка світу з вільної боротьби Алла Черкасова ( м. Боярка).